Камянець-Подільський коледж культури та мистецтв.

Навчальні заклади - Кам’янець-Подільський, вул. Зарванська 3

 

 

  • Поділитися
Кам’янець-Подільський – місто молоді, місто студентів. У період навчання, у місті вирує активне життя, розваги, молодіжна громадська діяльність… Одним із центрів культурного життя міста є Кам’янець-Подільський коледж культури та мистецтв, що випускає висококваліфікованих, дипломованих фахівців у сфері: хореографії, музичного мистецтва, режисури, бібліотечної справи, кінофотовідеосправи, декоративно-прикладного мистецтва, інструментального мистецтва. Центральний корпус закладу знаходиться у Старому місті на вулиці Зарванській, тому ця будівля не могла залишитись осторонь пам’яток старої частини Кам’янця.

Двоповерховий будинок зведений на кінець XIX ст. початково був відділенням Кам’янець-Подільського Південноросійського промислового банку, пізніше з 1909 р. став відділенням З’єднаного банку: Південноросійський промисловий банк об’єднався з Московським міжнародним торговим та Орловським комерційним банком. Головний фасад будинку насичений архітектурним особливостями (щоб не вибиватись із ансамблю Старого міста) властивим французькому ренесансу – з активною пластикою деталей та об’ємів.

Студенти коледжу культури та мистецтва є активними учасниками фестивалів, концертних програм та й взагалі творчого життя Кам’янця-Подільського.

Навчальні заклади, Камянець-Подільський коледж культури та мистецтв.

Кам’янець-Подільський, вул. Зарванська 3
Рекомендуємо переглянути
Показати більше