Сквер «Гунські криниці»

Вулиці та площі - Кам’янець-Подільський

 

 

  • Поділитися
Найпопулярнішим місцем відпочинку молоді у Кам’янці-Подільському є сквер «Гунські криниці», що своєю територією розкинувся на цілий квартал. Назва скверу сягає у глибінь історії, коли войовничі племена гунів пересувалися з Азії у Європу, через цю місцевість, вони віднайшли джерело із дуже смачною водою. На сучасному етапі сквер «Гунські криниці» – це чудово використана територія Нового міста, що вдало доповнена у центрі великим фонтаном довкола якого стоять лавки на яких завжди вдосталь кам’янчан, а особливо у святкові дні. У літню пору часто знаходяться бажаючі освіжитись у водах кам’янецького фонтану.

2010 року популярність скверу «Гунські криниці» примножилась за рахунок встановлення «Каменю Кохання з Кани Галілейської». У місцевому сквері камінь знайшов своє місце завдяки міжнародному проекту «Камінь любові у вашому місті». Основна ідея проекту – пропагувати любов до ближнього: до коханих, до сім’ї, до країни, до свого міста, до друзів… «Камінь Кохання» привезений із міста Кани (містечка у Галілеї), давня традиція говорить, що це місце є щасливим бо тут Ісус Христос благословив закоханих на створення сім’ї.

У Кам’янці-Подільському стало гарною традицією у день весілля відвідувати сквер «Гунські криниці» та обов’язково доторкнутися до Каменю Кохання та свято вірити у щасливе сімейне життя.

Вулиці та площі, Сквер «Гунські криниці»

Кам’янець-Подільський
Рекомендуємо переглянути
Показати більше